ICCP- TESI - המרכז הבינלאומי למקצועות סייבר

רכשו הסמכות מדוייקות ממומחים בענף הסייבר ואבטחת המידע - בישראל ובעולם

Play Video

בשיתוף "אלתא" - חטיבת הסייבר של התעשייה האווירית

השער שלכם לחוד החנית של טכנולוגיית הסייבר ואבטחת המידע - בישראל ובעולם

 • חטיבה הסייבר של התעשייה האווירית (בבעלות ממשלתית) מספקת פתרונות כוללים למודיעין, מעקב, זיהוי והגנה בעולמות הסייבר, ונותנת שירותים לכוחות בטחון מובילים בכל רחבי העולם.
 • הוקמה ב1953
 • פעילה הן בשוק הביטחוני והן בשוק המסחרי ביותר מ -90 מדינות!
 • מפתחת ומייצרת מערכות מתקדמות עבור צבא ההגנה לישראל ולקוחות זרים ברחבי העולם

TAME™ Range - מטווח תרגול פרצות הסייבר בזמן אמת - המתקדם בעולם מבית אלתא

מטווח סייבר היחידי מסוגו בעולם המאפשר תרגול בזמן אמת של פריצות סייבר – המתקיימות בזמן אמת, על מערכות מחשוב או ענן אשר נבנות בתוך סביבת האימונים של המטווח.

 TAME™ Range מציג בפניכם ארבע עקרונות חיוניות להצלחה בתחום אימון הסייבר:

 • תכנית לימודים מקיפה ללוחמת סייבר
 • מערכת ניהול למידת סייבר (CLMS)
 • מעבדת סייבר פרטית וירטואלית מבוססת ענן
 • מפרטי חומרה מאושרים של מרכזי נתונים
Play Video

המרכז הבינלאומי למקצועות סייבר (ICCP-TESI)

מעל 20 קורסים והסמכות עם ביקוש גבוה בענף ההייטק – כולל הכשרות לתעודות הסמכה מהמבוקשות והמוערכות בעולם.

 • מנהלת ההדרכה של משרד האוצר
 • מנהלת ההדרכה הטכנולוגית של חטיבת התקשורת והסייבר בצה”ל
 • מפעילה את המכללה הטכנולוגית הגדולה בישראל בשילוב עם אלתא
 • בונה חממות טכנולוגיות במכללות האקדמיות הגדולות בישראל
 • מפעילה את מערך ההשמה למובטלים בשירות התעסוקה הישראלי
 • רשת ענקית של קשרי מעסיקים!
  – מאושר באופן בלעדי בישראל על ידי ה – EC – Council – גוף ההדרכה המתקדם בעולם בענף הסייבר
  – מפעילה עשרות פרויקטים עם משרד הביטחון הישראלי למקצועות סייבר

למה לבחור ב-ICCP?

תכנית הלימודים שלנו מכסה מגוון רחב של תוכניות לימוד פרקטיות וקריטיות לשוק העבודה – ומכינה את התלמידים לבחינות ההסמכה הבינלאומיות ברמה הגבוהה ביותר, כולל אלו המוצעות על ידי ה – EC – Council.

אנו משלימים את הלמידה בכיתה עם תרגול מעשי של תקיפות סייבר בזמן אמת – באמצעות מטווח הסייבר וסביבת ההכשרה המתקדמת של ה-IAI-ELTA TAME Range, שבה התלמידים יכולים לחדד ולתרגל את כישוריהם על ידי השתתפות בסימולציות בעולם האמיתי והתמודדות עם תרחישי סייבר מורכבים.

השותפויות האסטרטגיות שלנו עם EC-Council, Cisco ו-אלתא מדגימות את המחויבות שלנו לספק את ההכשרה המתקדמת והרלוונטית ביותר, ומבטיחות שהתלמידים שלנו מוכנים לענף הדינמי והמאתגר של סייבר ואבטחת מידע.

ההסמכות של EC-Council, אשר מאושרות על ידי משרד ההגנה האמריקני, הסוכנות לביטחון לאומי, הוועדה למערכות ביטחון לאומי ו-GCHQ United Kingdom, משקפות את מסירותנו לשמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של חינוך לאבטחת סייבר.

המדריכים המנוסים שלנו מביאים את המומחיות העצומה שלהם בתעשייה לכיתה, ומציעים תובנות והכוונה שלא יסולא בפז כדי לעזור לתלמידים להצטיין במסלולי הקריירה שבחרו.

ICCP-TESI היא השותפה הבלעדית של ה-EC-Council בישראל

ידועה בזכות תוכניות ה – CEH (Certified Ethical Hacker), ה – EC – Council מציידת למעלה מ-230,000 לוחמי סייבר עם הידע, הכישורים והיכולות הנדרשים כדי להילחם ולנצח מול האקרים זדוניים הידועיים בכינוי “הכובע השחור”.

מאושרים על ידי 7 מתוך Fortune 10, 47 מתוך Fortune 100, משרד ההגנה האמריקאי, קהילת המודיעין, נאט”ו ולמעלה מ-2,000 מהאוניברסיטאות, המכללות וחברות ההדרכה הטובות ביותר. תוכניות הלימודים שלנו מועברות בלמעלה מ-140 מדינות! .

מגוון הקורסים במרכז הבין לאומי למקצועות הסייבר, ICCP-TESI:

המרכז הבינלאומי למקצועות סייבר (ICCP)

שיתוף פעולה ייחודי

יחד, TESI וחטיבת הסייבר של התעשייה האווירית מובילות במשותף את המרכז הבינלאומי למקצועות סייבר (ICCP), ומציעות תוכניות לימוד מקיפות להסמכות בינלאומיות מובילות וסימולציות בעולם האמיתי במטווח הסייבר של התעשייה האווירית-ELTA TAME Range.

 • EC-Council: חברה אמריקאית וגוף ההסמכה הגדול בעולם לאבטחת סייבר, הפועלת ב-145 מדינות. ההסמכות מאושרות על ידי משרד ההגנה האמריקאי, הסוכנות לביטחון לאומי, הוועדה למערכות ביטחון לאומי ו-GCHQ בריטניה.

 • מטווח TAME של אלתא: סביבת אבטחת סייבר מתקדמת המדמה תרחישי תקיפות סייבר בעולם האמיתי, עם פרופילי האקרים המתעדכנים באופן רציף- תוך מחקר תמידי של מומחי המחקר והפיתוח של התעשייה האווירית!

 • Cisco Systems, Inc.: מובילה טכנולוגית עולמית שבסיסה בארצות הברית, ומתמחה בפתרונות רשת, אבטחה וענן. Cisco זוכה להכרה רחבה בזכות מוצרים ושירותים חדשניים ופורצי דרך, המובילים ארגונים לשנות את דרכי הפעולה שלהם בכל הנוגע לתשתית דיגיטלית ואמצעי אבטחת סייבר.
kisspng-ec-council-certified-ethical-hacker-computer-secur-best-it-training-institute-in-singapore-5bd06d73733ef9.1504154515403861634721

התחילו את המסע שלכם בענף הסייבר ואבטחת המידע עוד היום

ב-ICCP, אנו מאמינים בהכשרת הדור הבא של אנשי הסייבר ואבטחת המידע להתמודד עם האתגרים של עולם יותר ויותר טכנולוגי ופריץ. הצטרפו אלינו היום והפכו לחלק מצוות מומחים מובחר המעצב את העתיד של ענף הסייבר.

הבוגרים שלנו מספרים:

שמע את זה מהבוגרים שלנו

For Additional information

Leave us your contact details and we will get back to you shorlty

For Additional information